líčení aneb jak na to...

23. března 2008 v 21:31 |  pro holky

Líčení aneb jak na to...Co všechno používáme k líčení a jak:
Make-up- Aby tvůj obličej měl jenom jednu barvu, bezchybnou a pěknou, použij make-up. Je to takový podklad pro další líčení. Vyber si maximálně o jeden nebo o dva odstíny tmavší než je tvá barva pleti, aby nevypadal rozdíl mezi barvou obličeje a krku nepřirozeně. Make-up nanes rovnoměrně, třeba pomocí houbičky. Chce to cvik a čas. Není to jednoduché, ale určitě to zvládneš.

Pudr- Nanášíme velkým štětcem. Příliš mnoho pudru na obličeji nevypadá však hezky. Méně je někdy více Stačí jen trochu poprášit.
Tvářenka- Chceš přirozeně červená líčka ? Vezmi tvářenku a vykouzli si je. Použij střední štěteček k nanesení na tváře, na lícní kosti. Je třeba tvářenku dobře rozmazat a nepřehnat to s množstvím. Nechceš mít přece líce jako Marfuša...
Očnístíny- Můžeš si je na oční víčka dát třeba prstem. Jinak použiješ malinký štěteček. Barvu očních stínů vybíráme stejnou jako je barva oblečení které na sobě budeš mít. Pokud máš světlou barvu pleti, nepoužívej příliš výrazné barvy. Pro přirozený look zkus stíny béžové nebo zlaté.
Tužka na oči - Oči pečlivě orámované černou tužkou vypadají perfektně. Linky maluj pomalu, nikam nespěchej. Výsledek by pak, pokud nemáš praxi, vypadal spíš komicky. Orámuj si oči tužkou těsně nad horními řasami a těsně nad spodními, na spodní víčko. K velmi světlé pleti by černé linky působily velmi kontrastně, proto je lepší použít hnědou tužku. Můžeme také zvolit linky v barvě zvolených očních stínů.
Řasenka- Výběr řasenek je na našem trhu velký. Pro pěkné zvýraznění očí použiji černou řasenku. Dražší jsou řasenky nabízející XXL objem a délku řas. Dobrá věc jsou voděodolné řasenky. Zvládnou bazén, déšť i pláč. Trochu obtížněji je však večer dostanete dolů. Můžu vám doporučit třeba mýdlo. Pokud vám tyto klasické řasenky nestačí, můžete použít i barevné řasenky. Vypadají zajímavě. Já osobně ale volím černé, voděodolné. Vypadají skvěle a vydrží všechno po celý den.
Rtěnka- Když zvolíte výrazné líčení očí, není na místě volit i výraznou barvu rtěnky. Čím sytější a výraznější barvu na rty použijete, tím více vynikne barva zubů! A jestli chcete další nevýhodu nádherně zbarvených rtů, je to líbání. Tvůj kluk skončí s červeně upatlanou pusou.
Lesk na rty- Obliba lesků na rty stoupá. Pusa má svoji barvu, jenom se křišťálově třpytí.Lesk můžete případně nanést i na rtěnku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama